Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Reklama

Serwis Sieradzak.pl odwiedzany jest codziennie około 6 500 razy przez swoich użytkowników. Każdego dnia przeglądają oni łącznie 90 000 podstron. W skali całego miesiąca w przybliżeniu daje to 200 000 odwiedzin oraz 2 700 000 wyświetlonych podstron wykonanych przez 48 000 unikalnych użytkowników.

Całkowita ilość unikalnych użytkowników serwisu (w ciągu roku) to 380 000. W 54% przypadków korzystają oni z komputerów (stacjonarnych oraz laptopów), 5% z tabletów oraz 41% ze smartfonów. Dokładne statystyki odwiedzin na podstawie Google Analytics zaprezentowane są na końcu dokumentu.

Tak jak w poprzednich latach, również w 2018 oferta reklamy daje możliwość zamówienia emisji w wielu wariantach, które różnią się miejscem oraz kolejnością wyświetlania. Wyświetlany przekaz może dotrzeć zarówno do szerokiego grona użytkowników jak również do wąskiego, ale bardzo dobrze sprecyzowanego. Dzięki temu oferta jest dostępna oraz skuteczna także dla podmiotów, które nie dysponują dużymi środkami na promocję.


Warianty emisji oraz cennik dostępne jako PDF.

Zapraszamy do formularza kontaktowego.     

Od maja 2018 roku część reklam prezentowana jest w bardziej widoczny dla użytkownika sposób (przesuwa się wraz z przeglądaną zawartością serwisu), co zdecydowanie zwiększa zainteresowanie prezentowanymi treściami. Dla komputerów i laptopów jest to opcja KOLUMNA we wszystkich swoich wariantach, a w wersji dla urządzeń mobilnych opcja DÓŁ dla STRONY GŁÓWNEJ oraz GÓRA dla pozostałych wariantów.

Wprowadziliśmy też usługę dodatkowego, odpłatnego projektowania bannerów. Oczywiście nie jest ona obowiązkowa, reklamodawca może przesłać własne – dostosowane do wymagań oferty reklamowej materiały.

Bonus do każdego zamówionego pakietu - 10% kwoty w formie punktów, które można wykorzystać do promocji wystawionych ogłoszeń (szczegóły: zakładka Promuj!). Przykład: do reklamy wartej 100 zł bonus to 10 punktów (czyli 10 dni promocji dowolnego ogłoszenia).

Towary