Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Reklama

Serwis Sieradzak.pl odwiedzany jest codziennie około 8 500 razy przez swoich użytkowników. Każdego dnia przeglądają oni łącznie 90 000 podstron. W skali całego miesiąca w przybliżeniu daje to 255 000 odwiedzin oraz 2 700 000 wyświetlonych podstron wykonanych przez 65 000 unikalnych użytkowników.

Całkowita ilość unikalnych użytkowników serwisu (w ciągu roku) to 560 000. W 62% przypadków korzystają oni ze smartfonów, 35% z komputerów (stacjonarnych oraz laptopów) oraz 3% z tabletów. Dokładne statystyki odwiedzin na podstawie Google Analytics zaprezentowane są na końcu pliku PDF (do pobrania poniżej).

Tak jak w poprzednich latach, również w 2020 oferta reklamy daje możliwość zamówienia emisji w wielu wariantach, które różnią się miejscem oraz kolejnością wyświetlania. Prezentowany przekaz może dotrzeć zarówno do szerokiego grona użytkowników jak również do wąskiego, ale bardzo dobrze sprecyzowanego. Dzięki temu oferta jest dostępna oraz skuteczna także dla podmiotów, które nie dysponują dużymi środkami na promocję.


Warianty emisji oraz cennik dostępne w formacie PDF.

Chcesz zamówić emisję reklamy?
Masz pytania dotyczące cennika,
nie wiesz jakie warianty wybrać?
Zapraszamy do kontaktu!

Od 2020 roku istnieje również możliwość emisji reklam wyświetlanych tylko na smartfonach (środek) lub tylko na komputerach i laptopach (kolumna) oraz skierowanych do sprzedających
(panel użytkownika).

Bonus do każdego zamówionego pakietu - 10% kwoty w formie punktów, które można wykorzystać do promocji wystawionych ogłoszeń (szczegóły: zakładka Promuj!). Przykład: do reklamy wartej 100 zł bonus to 10 punktów (czyli 10 dni promocji dowolnego ogłoszenia).

Sprzedaż