Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Reklama

Serwis Sieradzak.pl odwiedzany jest codziennie około 7 500 razy przez swoich użytkowników. Każdego dnia przeglądają oni łącznie 90 000 podstron. W skali całego miesiąca w przybliżeniu daje to 230 000 odwiedzin oraz 2 700 000 wyświetlonych podstron wykonanych przez 55 000 unikalnych użytkowników.

Całkowita ilość unikalnych użytkowników serwisu (w ciągu roku) to 430 000. W 43% przypadków korzystają oni z komputerów (stacjonarnych oraz laptopów), 4% z tabletów oraz 53% ze smartfonów. Dokładne statystyki odwiedzin na podstawie Google Analytics zaprezentowane są na końcu dokumentu.

Tak jak w poprzednich latach, również w 2019 oferta reklamy daje możliwość zamówienia emisji w wielu wariantach, które różnią się miejscem oraz kolejnością wyświetlania. Prezentowany przekaz może dotrzeć zarówno do szerokiego grona użytkowników jak również do wąskiego, ale bardzo dobrze sprecyzowanego. Dzięki temu oferta jest dostępna oraz skuteczna także dla podmiotów, które nie dysponują dużymi środkami na promocję.


Warianty emisji oraz cennik dostępne w formacie PDF.

Chcesz zamówić emisję reklamy?
Masz pytania dotyczące cennika,
nie wiesz jakie warianty wybrać?
Zapraszamy do kontaktu!

Bonus do każdego zamówionego pakietu - 10% kwoty w formie punktów, które można wykorzystać do promocji wystawionych ogłoszeń (szczegóły: zakładka Promuj!). Przykład: do reklamy wartej 100 zł bonus to 10 punktów (czyli 10 dni promocji dowolnego ogłoszenia).

Sprzedaż