Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nowa oferta

Jeżeli oferta, którą chcesz dodać była już wcześniej wystawiona nie należy dodawać jej od nowa (jest to niezgodne z regulaminem i skutkować będzie wycofaniem). Aby ją przywrócić należy postępować zgodnie z intrukcjami przesłanymi na e-mail podany w formularzu podczas wystawiania.

Oferta wystawiona bez rejestracji i logowania będzie dostępna w serwisie po zatwierdzeniu przez moderatora (zwykle trwa to kilka/naście godzin), dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników ogłoszenia publikowane są natychmiast. Jeśli zostanie wycofana z powodu naruszenia regulaminu (np. w związku z wyborem nieodpowiedniego działu z poniższej listy) uzasadnienie wysyłamy zawsze na e-mail podany w formularzu (sprawdź folder spam!).

  Wybierz typ oferty

 • W tym dziale należy wystawiać towary na sprzedaż (również nieruchomości oraz zwierzęta).
  Oferty nie spełniające powyższych warunków (np. świadczenie usług, wynajem nieruchomości czy ogłoszenia rynku pracy) będą usuwane!

 • W tym dziale należy wystawiać oferty dotyczące świadczenia różnorodnych usług, w tym również wynajmu (np. nieruchomości, samochody), zwierząt reproduktorów czy opieki nad dziećmi.
  Oferty nie spełniające powyższych warunków (np. sprzedaż towarów czy poszukiwania zleceniobiorcy) będą usuwane!

 • W tym dziale należy wystawiać oferty dotyczące rynku pracy, zarówno w celu poszukiwania pracownika, pracodawcy jak i zleceniobiorcy do wykonania pojedynczego zlecenia.
  Oferty nie spełniające powyższych warunków (np. sprzedaż towarów czy świadczenie usług) będą usuwane!

 • W tym dziale należy wystawiać oferty dotyczące poszukiwania (także zaginionych) oraz chęci zakupu lub wymiany różnego rodzaju towarów i usług (również nieruchomości oraz zwierzęta).
  Oferty nie spełniające powyższych warunków (np. sprzedaż towarów czy ogłoszenia rynku pracy) będą usuwane!

 • W tym dziale należy wystawiać oferty dotyczące przekazania za darmo (czyli bez żadnej rekompensaty) towarów oraz zwierząt, także znalezionych (poszukiwanie właściciela).
  Oferty nie spełniające powyższych warunków (np. sprzedaż czy zamiana) będą usuwane!

Sprzedaż