Komplet pościeli ze 100% naturalnej bawełny. Zestaw wykonano z tkaniny poddanej działaniu pary o wysokiej temperaturze. Proces ten zmiękcza materiał i pozwala ciału oddychać podczas snu; tkanina odznacza się wysoką przewiewnością, zapewniając zdrowy i głęboki sen.
Zestaw składa się z następujących elementów: prześcieradła z gumką o wymiarach 160x200 cm (z zapasem 25 cm z każdej strony), dwóch poszewek na poduszki o wymiarach 50x70 cm oraz poszwy na kołdrę o wymiarach 180x220 cm.
Dbanie o te zestawy jest bardzo proste: można je prać w temperaturze 30 stopni. Przy odpowiedniej pielęgnacji pościel Lenny posłuży przez lata i wytrzyma nawet 250 cykli prania.
Te komplety pościeli są zawsze dostępne w magazynie, podobnie jak inne komplety pościeli, ręczniki, narzuty, pledy i poduszki. U nas możesz również kupić meble z fabryki Stolarz-Lempert – w tym kuchnie, regały, szafy i komody. Wysyłamy zamówienia na terenie Polski za pośrednictwem InPost. W Sieradzu możesz odebrać zamówienie osobiście pod adresem Polna 11A.
Nie tego szukasz? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Dom i Ogród › Wyposażenie › Dywany i tekstylia). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki. ⊗
Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności! ⊗
732 [pokaż]