Sprzedam OPEL Astra H 1,7 CDTI LIFT rok XII-2007.Auto sprowadzone w 2012r Przebieg 320tys km..Bogata wersja wyp.Wspomaganie,klimatyzacja(sprawna)el i podgrzewane lusterka el szyby,ABS,ESP,podgerzewane.fotele(przod),oryginalna nawigacja,tempomat,czujniki parkowania,hak(wbity w dow rejestracyjny)Aktualne OC i Prz.Techniczny ważne do VI-2027r.Autko czyste i zadbane w pelni sprawne tecnicznie posiada normalne slady użytkowania,mozliwosc sprawdzenia na dowolnej stacji diagnostycznej.Więcej informacji udzielę telefonicznie.
Nie tego szukasz? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Motoryzacja › Samochody osobowe › Opel). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki. ⊗
Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności! ⊗