SAMSUNG OLED QE55S90DAE 144Hz
Firma Bomar S.C. oferuje telewizor marki  SAMSUNG OLED QE55S90DAE 144HZ
  • Dane podstawowe
  • Przekątna ekranu: 55"
  • Rozdzielczość: UHD 4K 3840 x 2160
  • Częstotliwość odświeżania: 144 Hz
  • Typ telewizora: OLED
  • Smart TV: Tizen
  • HDR: Tak
  • Standard HDR: HLG; HDR10+
  • Technologie producenta: Q-Symphony
  • Technologie dźwięku i obrazu: Dolby Atmos
  • Ambilight: Nie
  • Funkcje smart: Współpraca z asystentem głosowym Samsung Bixby
  • Łączność bezprzewodowa: Bluetooth 5.2; Wi-Fi 5 (802.11ac)
  • Liczba złączy HDMI: 4 szt.
  • Złącze HDMI 2.1: Tak
  • Liczba złączy USB: 2 szt.
  • Złącze CI: Tak
  • Moc głośników: 40 W
  • Kolor obudowy: Czarno-srebrny
  • Klasa energetyczna: G
  • Klasa energetyczna HDR: G
  • Średni pobór mocy: 81 W
  • Pobór mocy (tryb czuwania): 0,5 W
  • Standard VESA: 300 x 200 mm
  • Dodatkowe informacje: Procesor AI NQ4 Gen2
  • Szerokość: 1226 mm
  • Wysokość bez podstawy: 709 mm
  • Wysokość z podstawą: 774 mm
  • Głębokość bez podstawy: 40 mm
  • Głębokość z podstawą: 266 mm