Wystaw za darmo Logowanie Rejestracja

Mieszkanie 3 pokojowe, III piętro, 58 m

Cena: 515 000 zł / mieszkanie
do negocjacji

Oferuję na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne  mieszkanie przy ul. Łokietka o powierzchni 58 m. Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, w okolicy dwie szkoły podstawowe, basen, place zabaw, sklepy. Przed blokiem duży parking.

Układ pomieszczeń:

- przestronny salon z wyjściem na balkon

- 2 mniejsze pokoje, w jednym z nich szafa w zabudowie

- kuchnia w zabudowie

- przedpokój z dużą szafą na wymiar

- łazienka i WC osobno.

Mieszkanie jest jasne, dobrze doświetlone i ustawne. Lokal jest po generalnym remocnie, wymienione instalacje elektryczne, sanitarne.Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie będzie dostępne wiosną przyszłego roku.

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (NieruchomościMieszkaniaM4 (3 pokoje + kuchnia)). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Wygasa za 30 dni
Rozpoczęcie: 26.04.2026, 20:01, zakończenie: 26.05.2026, 20:01

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


tomekh121

 604 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)

Informacje dodatkowe

  • kontakt telefoniczny pod numerem 604-129-604