Wystaw za darmo Logowanie Rejestracja

2 pokój,balkon,38Mwoda miejska,piwnica,środkowe

do wynajecia przytulne ciepłe,środkowe mieszkanie 38 m ekzpozycji południowej z widokiem na park,woda ciepła jak i ogrzewanie miejscie  (bezpieczeństo,ekonomia,wygoda)  (brak piecyków,bojlerów) lokal widny,z wyjsciem na balkon ,oddzielna kuchnia (brak przechodnych pomieszczeń)   częscowo umeblowane ,wynajem okazjonalny minimum rok ,koszty podpisania umowy po stronie nowego lokatora ,cena najmu 1250 zł plus opłaty do SSM zalezne od ilosci osób (niski czynsz) kaucja do negocjacji, zapraszam na PRIV soczyste.mango@o2.pl

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemNieruchomościWynajem mieszkańM3 (2 pokoje + kuchnia)). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Wygasa za 29 dni
Rozpoczęcie: 20.03.2026, 20:54, zakończenie: 19.04.2026, 21:54

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


sieradzanin123456

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)