
Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie – ul. Jagiellońska, Sieradz
Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60,70 m², położone na 1 piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. Jagiellońskiej w Sieradz.
Cena ofertowa: 369 360 zł
Układ i standard:
Mieszkanie posiada pełen rozkład pomieszczeń, co zapewnia komfort i funkcjonalność codziennego użytkowania. W skład nieruchomości wchodzą:
trzy ustawne, niezależne pokoje,
oddzielna kuchnia,
łazienka,
osobne WC,
przedpokój,
balkon typu loggia,
komórka lokatorska przynależna do mieszkania.
Lokal przeznaczony jest do generalnego remontu, co daje nowemu właścicielowi możliwość aranżacji wnętrza według własnych potrzeb i gustu. To doskonała propozycja zarówno dla rodziny, jak i inwestora szukającego mieszkania pod wynajem.
Lokalizacja:
Nieruchomość położona jest w bardzo dobrej części miasta – w najbliższej okolicy znajdują się:
sklepy osiedlowe i markety,
centrum handlowe,
szkoła,
przedszkole,
kościół,
przychodnia,
przystanki komunikacji miejskiej.
Bliskość pełnej infrastruktury miejskiej sprawia, że jest to wygodne miejsce do życia dla rodzin z dziećmi, osób starszych oraz osób pracujących.
Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz umówienia prezentacji.
To mieszkanie ma duży potencjał – przekonaj się osobiście!
785 991 222
Nie tego szukasz? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Nieruchomości › Mieszkania › M4 (3 pokoje + kuchnia)). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki. ⊗
Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności! ⊗