Wystaw za darmo Logowanie Rejestracja

Do wynajęcia mieszkanie M4 54m2

Cena: 2 000 zł / miesiąc

Wynaję od zaraz mieszkanie w centrum Sieradza . Umowa okazjonalna na okres minimum na 1 rok.

Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze na Osiedlu Jaworowe o powierzchni 54m2 składające się z 3 pokoi,kuchni ,przedpokoju, łazienki i WC oddzielnego,  balkon logga, piwnica .

Blok jest położony w znakomitej lokalizacji w bliskim sąsiedztwie z przedszkolem,szkołami podstawowymi Nr.10 i Nr.9, kościołem, boiskiem,sklepami osiedlowymi i marketami,aptekami,przychodniami,PKS,PKP.

Koszt wynajmu to 2000zł m-cznie, czynsz do SSM ok.700zł ,energia elektryczna co 2 m-ce wedle zużycia.Zwrotny depozyt 3000zł.

Po więcej informacji zapraszam pod nr.telefonu 601392476

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemNieruchomościWynajem mieszkańM4 (3 pokoje + kuchnia)). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Wygasa za 30 dni
Rozpoczęcie: 16.02.2026, 22:52, zakończenie: 18.03.2026, 22:52

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


Piotrek003

 601 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)