Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Działka ROD Sieradz

Cena: do ustalenia

Dzień dobry, posiadam na sprzedaż działkę ROD, ogród działkowy ,,Konwalia,, w Sieradzu przy ul. Krakowskie Przedmieście .

Działka ma powierzchnię 380 Mk.. Znajduje się na niej drewniany budynek, z dwoma pomieszczeniami.Byl wykorzystywany głównie jako składzik , nic nie stoi na przeszkodzie by na jego miejscu stanął domek letniskowy..W domku jest  dostęp do prądu..
Na całej działce znajdują się pojedyncze drzewa oraz krzewy ,a także dużo miejsca by zrobić rabaty kwiatowe lub ogródek warzywny .
Nie zabraknie placu na duży basen,miejsce do odpoczynku czy grillowanie .
Działka nr 7,znajduje się blisko  furtki  ,co jest dużym atutem , sąsiaduje bezpośrednio tylko z jedną działka ,w każdej chwili można podejść i ja obejrzeć.
Działka jest z bardzo dużym potencjałem, sąsiedzi mili i pomocni .
Opłaty raz do roku w okolicach czerwca  w wysokości 490 zł .
Cena 20 tys .
Zapraszam serdecznie do kontaktu telefonicznego oraz SMS ...

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiRekreacyjne). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Ostatnie zmiany: 04.09.2025 15:44
Wygasa za 27 dni
Rozpoczęcie: 04.09.2025, 15:38, zakończenie: 04.10.2025, 15:42

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


damba

 695 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)