Ford Mondeo MK4 2.0 TDCi 2011 – Bogate wyposażenie, zadbany, serwisowany
Na sprzedaż oferuję Forda Mondeo MK4 z 2011 roku, wyposażonego w niezawodny i oszczędny silnik 2.0 TDCi. Samochód w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym – zawsze był regularnie serwisowany i utrzymywany w czystości oraz należytym porządku.
Auto było użytkowane z dbałością i na bieżąco przechodziło wszystkie niezbędne przeglądy. Żaden serwis nie był odkładany – wszystko robione na czas, co widać po jego stanie.
Zapraszam na oględziny oraz jazdę próbną. Nie robię żadnego problemu z wizytą na stacji diagnostycznej – chętnie udostępnię auto do sprawdzenia.
Wyposażenie – bardzo bogate, praktycznie full opcja:
• Klimatyzacja automatyczna dwustrefowa
• Półskórzane fotele
• Podgrzewane fotele przednie
• Elektrycznie regulowane fotele (kierowcy z pamięcią ustawień)
• Tempomat
• Czujnik zmierzchu
• Czujnik deszczu
• System bezkluczykowy
• Czujniki parkowania przód + tył
• Światła do jazdy dziennej LED
• System nawigacji GPS
• Bluetooth + zestaw głośnomówiący
• Komputer pokładowy
• Elektryczne szyby przód i tył
• Elektryczne lusterka
• Multifunkcyjna kierownica skórzana
• ABS, ESP, ASR
• 8x poduszka powietrzna
• Alufelgi
• Isofix
Samochód gotowy do jazdy – nie wymaga żadnego wkładu finansowego. Idealna propozycja dla osób szukających komfortowego, dobrze wyposażonego i pewnego auta. Posiadam również komplet opon zimowych na alufelgach.
Cena adekwatna do stanu oraz rozsądnej negocjacji.
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu!
Nie tego szukasz? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Motoryzacja › Samochody osobowe › Ford). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki. ⊗
Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności! ⊗