Witam, posiadam na sprzedaż Peugeota Boxera MAXI z 2012roku wersja L4H3 czyli najwyższy i najdłuższy. Bus jest 7 osobowy.
Silnik 2,2HDI 130KM skrzynia 6-biegowa.
W zeszłym roku został zregenerowany cały blok silnika, nowy jest cały układ korbowo-tłokowy, wymieniona pompa oleju, i sprawdzone wszystkie wtryski(są wydruki). Wszystko udokumentowane, także silnik ładnie odpala dobrze przyśpiesza.
Skrzynia biegów działa bez zarzutu biegi wchodzą płynnie nic nie zgrzyta.
Z wyposażenia:
-klimatyzacja
-tempomat
-wielofunkcyjna kierownica
-centralny zamek
-el.szyby
-el.lusterka
-itp
Z zewnątrz prezentuję się ładnie jak na zdjęciach jest cały w oryginalnym lakierze, bez żadnej korozji, wiadomo auto nie jest nowe i jakaś ryska się znajdzie.
Środek czysty i zadbany cały samochód w środku został ładnie wytapicerowany, na pace również. Opony w bardzo dobrym stanie. Na haku 3 tony.
Długość przestrzeni ładunkowej po podłodze 285cm do ściany grodziowej, a pod fotelm mamy zrobioną wnękę i tam wchodzą rzeczy o długości 4m.
JEŻELI CHODZI O ZAMIANĘ TO TYLKO NA JAKIEGOŚ TAŃSZEGO BUSA Z DOPŁATĄ DLA MNIE INNE ZAMIANY MNIE NIE INTERESUJĄ!!!
Przebieg 381tys.km
Bus idealny do pracy albo na kampera.
Cena 35900zł
Do obejrzenia w okolicach Sieradza.
Wszelkie informacje pod nr tel 691 - 187 - 955
Nie tego szukasz? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Motoryzacja › Samochody dostawcze i ciężarowe › Samochody dostawcze). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki. ⊗
Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności! ⊗