Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Hala 300m2 z biurem do wynajęcia

Wynajmę halę z biurem o powierzchni 300m2 z przeznaczeniem pod zakład stolarski (obecnie znajduje się w środku wyposażenie zakładu stolarskiego z wyciągiem do trocin) istnieje możliwość adaptacji hali pod dowolny cel lub wynajmu wraz ze znajdującymi się w środku maszynami. Hala znajduje się na ogrodzonym i zamkniętym terenie posiadającym własną stacje transformatorową, więc jest możliwość podłączenia maszyn o większej mocy. W hali zamontowana jest instalacja C.O wymagająca konserwacji.

Cena najmu jest uzależniona indywidualnie przy najmie długoterminowym istnieje możliwość negocjacji ceny lub wynajmu na FVAT

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego 691=846=603Hala 300m2 z biurem do wynajęcia

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemNieruchomościWynajem magazynów i hal produkcyjnych). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Wygasa za 4 dni
Rozpoczęcie: 04.04.2025, 20:49, zakończenie: 04.05.2025, 20:49

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


Kacperkk

 691 [pokaż]

Lokalizacja

  • Rossoszyca (gmina Warta)