Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Audi A4 2.0 TDI S LINE 12r 330 tyś.km

Cena: 31 900 zł / samochód
do negocjacji

AUDI 2.0TDI 177KM

.

KREDYT NA AUTO W 1 DZIEŃ 

.

MOŻLIWOŚĆ POZOSTAWIENIA AUTA W ROZLICZENIU.

.

Auto sprowadzone z Niemiec.Zarejestrowane w kraju .Z salonu wyjechało w 2012roku.Ważne ubezpieczenie i przegląd. (całkowity koszty rejestracji to 60 zł,wystawiam fakturę)100% oryginalny przebieg,możliwość sprawdzenia w serwisie po nr vin.Stan techniczny WZOROWY. Nie wymaga najmniejszych nakładów finansowych.Auto w 100% sprawne,gotowe do jazdy.

.

GWARANTUJĘ ŻE, PIERWSZA OSOBA KTÓRA ZOBACZY TO AUTO TO NA PEWNO JE KUPI.

.

WNĘTRZE

Piękna tapicerka bez wypaleń, przetarć i plam!. W aucie nie palono,wszystko czyste i pachnące. Bagażnik czysty i niezniszczony. Brak jakichkolwiek niestosownych oznak użytkowania.AUTO BARDZO ZADBANE!!!

.

SILNIK

W PERFEKCYJNYM stanie.Bardzo dynamiczny i ekonomiczny nie posiada żadnych wycieków,nie myty, pracuje równo i cicho.SPALANIE OK 7 L. TRASA. POD MASKĄ WYGLĄDA JAK NOWE

.

ZAWIESZENIE

W bdb.stanie.Nic nie stuka, nie puka,nie wydobywają się żadne niepokojące odgłosy. Prowadzi się bardzo komfortowo i przyjemnie,brak jakichkolwiek luzów.

.

MOŻLIWOŚĆ SPRAWDZENIA AUTA NA STACJI DIAGNOSTYCZNEJ

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (MotoryzacjaSamochody osoboweAudi). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Ostatnie zmiany: 06.05.2025 20:03
Wygasa za 13 dni
Rozpoczęcie: 31.03.2025, 19:32, zakończenie: 27.06.2025, 20:32

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


polmos2

 668 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (cały powiat)

Informacje dodatkowe

  • 668-468-452 Auto Plac ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 227 Sieradz