Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

hydrofor

Cena: 520 zł / sztukę

Zestaw łącząc w sobie pompę hydroforową QB60 ze zbiornikiem o pojemności 24 litry oraz imponującą wydajność 32 litry na minutę, stanowi sprawdzone i niezawodne rozwiązanie głównie w sektorze prywatnym. Pompa została zaprojektowana do tłoczenia czystej i zimnej wody z głębokości do 7 metrów, a dodatkowe zabezpieczenie termiczne chroni silnik przed przegrzaniem. Na uwagę zasługuje również wytrzymała obudowa wykonana z żeliwa oraz mosiężne wirniki, dzięki czemu wyróżnia się trwałością, a także odpornością na korozję i drobne uszkodzenia mechaniczne.

Zestaw hydroforowy QB60 zbiornik 24l:

  • jednofazowy silnik 230 V o mocy 250 W,
  • wydajność maksymalna 35 l/min,
  • podnoszenie cieczy na wysokość do 35 metrów,
  • korpus pompy wykonany z żeliwa,
  • wytrzymałe wirniki z mosiądzu,
  • zabezpieczenie termiczne w uzwojeniu silnika,
  • wysokie wytwarzane ciśnienie,
  • zdolność zasysania wody z głębokości do 7 metrów,
  • szczelna i trwała konstrukcja,
  • w zestawie ze zbiornikiem hydroforowym o pojemności 24 litry,
  • możliwość magazynowania niewielkiej ilości wody i wyrównywania ciśnienia w instalacji,
  • ochrona przed uderzeniami hydraulicznymi,
  • stabilna praca.

Zastosowanie zestawy z pompą QB60 i zbiornikiem 24 litry

Zestaw hydroforowy QB60 zbiornik 24l to połączenie stanowiące efektywne uzupełnienie segmentu zestawów hydroforowych. Dzięki szeregowi pozytywnych cech, takich jak wieloletnia bezawaryjna praca oraz solidne parametry, oferowana konfiguracja znajdzie zastosowanie w dostarczaniu wody do domków jednorodzinnych, letniskowych oraz ogródków działkowych. Jego wszechstronność pozwala na wykorzystanie w nawadnianiu upraw warzywnych, ogrodów oraz do czerpania wody ze źródeł, studni i zbiorników deszczowych.

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Dom i OgródMateriały i narzędzia budowlaneHydraulika i systemy kominowe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Wygasa za 28 dni
Rozpoczęcie: 21.03.2025, 09:04, zakończenie: 28.05.2025, 14:40

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


hydraproboszczowice

 696 [pokaż]

Lokalizacja

  • Proboszczowice (gmina Warta)