Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stałaHandel, sprzedaż i obsługa klienta). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Przedstawiciel handlowy

Oferta wycofana (nieaktualna)!

Firma Paumar zajmująca się produkcją i dystrybucją dodatków i komponentów pasz dla drobiu i ptaków ozdobnych poszukuje doświadczonego i zmotywowanego przedstawiciela handlowego ,który dołączy do naszego zespołu. Jesli posiadasz umiejętności sprzedażowe , pasję do budowania nowych relacji z klientami oraz chęć rozwoju to praca dla Ciebie!

Obowiązki:

·       Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie trwałych relacji biznesowych

·       Opracowywanie i realizacja strategii sprzedażowych

·       Prezentowanie oferty firmy oraz negocjowanie warunków handlowych

·       Monitorowanie rynku i analiza konkurencji

·       Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta

Wymagania:

·       Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

·       Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w działaniu

·       Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

·       Prawo jazdy kat. B

·       Dobra organizacja pracy oraz orientacja na osiąganie celów

Oferujemy:

·       Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

·       Możliwość rozwoju zawodowego

·       Podstawa oraz system premiowy

·       Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

·       Zapewniamy narzędzia do pracyJeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres email: m.bartosiewicz@paumar.eu

Rozpoczęcie: 10.07.2024, 13:18, zakończenie: 15.07.2024 14:13

PUH-MARAK

 503 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)