Oferta wygasła!
Dzień dobry.
Centrum Języków Obcych z siedzibą w Sieradzu poszukuje osób na stanowisko:
Lektor języka angielskiego lub innego języka obcego
Nasze Centrum Językowe wspiera w nauce młodzież już od 10 lat. Każdego roku z usług naszej placówki korzysta kilkuset uczniów, co jest gwarancją stałego zatrudnienia (również w okresie wakacji) cechującego się ponadprzeciętnymi zarobkami. Gwarantujemy pracę skrojoną na miarę Twoich potrzeb w miłym i profesjonalnym zespole.
Prowadzenie zajęć odbywa się jedynie w naszej placówce. Nie dojeżdżamy do uczniów/kursantów.
Szczegóły oferty:
prowadzenie korepetycji indywidualnych, w parach lub grupach 3-4 osobowych w placówce
współpraca ze stałymi uczniami - w każdym tygodniu grafik wygląda tak samo
prowadzenie lekcji na poziomie szkoły podstawowej lub / i średniej oraz kursów dla osób dorosłych (sam/a decydujesz o poziomie nauczania)
grafik konstruowany jest w oparciu o ustalone godziny pracy z korepetytorem (6-10 godzin dziennie)
możliwość współpracy od 3 do 6 dni w tygodniu
praca również w okresie wakacyjnym
w zależności od ilości godzin, którą dysponuje korepetytor - umowa o pracę lub zlecenie, możliwa współpraca B2B
Zarobki przy pełnym etacie około 8500zł Brutto (przy B2B około 9000zł)
Nie tego szukasz? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek Pracy › Dam pracę › Praca stała › Edukacja, nauka i szkolenia). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki. ⊗
Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności! ⊗