Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Telefony i KomputeryKonsole do gierKonsole). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Nintendo switch oled

Oferta wygasła!

Cena: 1 800 zł / sztukę

Witam. Do sprzedania praktycznie nowa konsola Nintendo switch oled w edycji Mario. Konsola kupiona w mediamarkt w Kaliszu w dniu 21.10.2023 więc jest jeszcze na gwarancji. Konsola używana sporadycznie. Do konsoli dokładam 3 gry 2 w wersji cyfrowej (harry potter nie włączany więc kod w pudełku do wykorzystania). Konsola w super stanie jak nowa. Do konsoli również całe okablowanie oraz słuchawki przewodowe AKG oraz torba do której można zapakować cały sprzęt.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 09.06.2024, 15:24, zakończenie: 30.06.2024, 15:24

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


jacob1996

 519 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)