Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracySzukam pracyDowolna). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Pracodawco - sprawdź - to mnie szukasz

Zdalna weteranka e-marketingowa gotowa na stacjonarne wyzwania offline w nowej branży w Sieradzu

Od 2015 roku zajmuję się sklepami internetowymi, marketingiem internetowym oraz ecommerce, do tej pory pracowałam zdalnie, jednak przyszedł czas na zmiany. Szukam pracy stacjonarnej w Sieradzu, w której nie spędzę 8 godzin przed komputerem. Jestem otwarta na propozycję, zapraszam do kontaktu e-mail (pracadoroty@gmail.com), chętnie przedstawię CV, opowiem o umiejętnościach i zapoznam się z wyzwaniami nowej pracy. 

Chętnie wykorzystam swoje dotychczasowe doświadczenie, mogę również pomóc przy mediach społecznościowych, jednak chciałabym rozpocząć zupełnie nową pracę i zaangażowac się w nowe działania. 

Może to być praca w kwiaciarni, u fotografa, pomoc przy organizacji, aranżacji imprez okolicznościowych, ślubów, może to być sprzedaż (ale bardziej jubiler niż "sieciówka"), praca na recepcji, prace artystyczne, rzemieślnicze, dekoracyjne, graficzne. Chciałabym wstać od biurka lub chociaż ograniczyć pracę przy komputerze i wrócić do pracy stacjonarnej, ale też zająć się czymś zupełnie nowym.

Kocham zwierzęta, umiem szyć, lubię prace manualne. Jestem precyzyjna i skupiona w czynnościach powtarzalnych, a gdy trzeba kreatywna. Jestem osobą odpowiedzialną, zorganizowaną, dokładną i komunikatywną.

Wierzę, że moje umiejętności i zaangażowanie mogą przynieść wartość w wielu branżach i firmach. Jeśli poszukujesz entuzjastycznego i zaangażowanego pracownika, z przyjemnością porozmawiam o możliwej współpracy.

Podsumowanie

Doświadczenie:

 • marketing internetowy
 • ecommerce
 • copywriting
 • social media, grafiki
 • zarządzanie, planowanie, organizowanie

Wizje dotyczące przyszłej pracy:

 • ograniczenie pracy przy komputerze lub jej brak
 • praca w Sieradzu (chociaż przy ciekawej ofercie mogę rozwazyć najbliższą okolicę)
 • zadania różnego rodzaju: manualne/ powtarzalne/ kreatywne/ artystyczne / ciekawe/ dekoracyjne/ biurowe/ kontakt z ludźmi lub nie 
 • branże: zwierzęta, moda, biżuteria, kwiaty, dekoracje, i wiele innych - z pewnością są w SIeradzu firmy, które działają z pasją, o których istnieniu nie wiem, a może właśnie są tym czego szukam 
 • praca stała/ dodatkowa/ projektowa/ zadaniowa

Interesują mnie tylko poważne i uczciwe propozycje.

Drogi pracodawco w związku z tym, że chcę rozpocząc prace zupełnie inną niż dotychczas, będziesz musiał nauczyć mnie nowych umiejętności. Jednak wierzę, że moje dotychczasowe doświadczenie może być wsparciem w Twojej działalności.

Kontakt: pracadoroty@gmail.com

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Ostatnie zmiany: 08.06.2024 09:38
Wygasa za 8 dni
Rozpoczęcie: 07.06.2024, 13:34, zakończenie: 21.06.2024, 13:34

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


toja

Lokalizacja

 • Sieradz (gmina Sieradz)

Informacje dodatkowe

 • pracadoroty@gmail.com