Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stałaPraca fizyczna). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Pracownik gospodarczy

Firma transportowa poszukuje osoby wszechstronnej do pracy na terenie naszej bazy.

Twoje obowiązki:

- Sprzątanie terenu bazy, w tym zamiatanie, grabienie liści, usuwanie śmieci
- Przycinanie drzewek i krzewów
- Koszenie
- Malowanie
- Porządkowanie
- Drobne prace naprawcze, np. ogrodzeń, bram, urządzeń sanitarnych
- Drobne naprawy przy pojazdach firmowych (np. wymiana oleju, naprawa opon)
- Sprzątanie i mycie pojazdów firmowych

Wymagamy:

- Umiejętności manualne i zdolność do samodzielnej pracy
- Dokładność i dbałość o szczegóły
- Prawo jazdy kategorii B
- Doświadczenie w pracach remontowo-budowlanych (mile widziane)
- Doświadczenie w naprawie pojazdów (mile widziane)

Jeśli jesteś zainteresowany/a tą ofertą, prosimy o przesłanie swojego CV na adres [ mariusz@ilmtransport.pl ].

W tytule maila prosimy wpisać "Praca: Pracownik gospodarczy".

Czekamy na Twoją aplikację! CV bez klauzuli RODO nie mogą zostać rozpatrzone.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Sieradz
Możliwość rozpoczęcia pracy: od zaraz
Liczba godzin pracy: 15-40 / tygodniowo

Dodatkowe atuty:

Umiejętność obsługi narzędzi elektrycznych
Prawo jazdy kategorii C (mile widziane)
Doświadczenie w ogrodnictwie (mile widziane)

Wygasa za 6 dni

ILM_Mariusz

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)