Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stałaPraca biurowa). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Menedżer portfela produktów

Grupa Pietrucha to zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwo, działające w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych.

W związku z rozwojem firmy, zatrudnimy osobę na stanowisku:

Product Portfolio Manager / Menedżer portfela produktów

Miejsce pracy: Błaszki/Łódź

 Kluczowe obowiązki:

  • Zarządzanie bieżącym portfelem produktów.

  • Identyfikowanie i wprowadzanie do oferty nowych produktów.

  • Identyfikacja nowych obszarów dla produktów istniejących i wdrażanych.

  • Rozpoznanie obszarów wymagających ulepszeń i utrzymywanie zgodności produktów ze strategią organizacji.

  • Analiza cyklu życia i konkurencyjności produktów.

  • Analiza konkurencji i trendów rynkowych.

  • Określanie pozycjonowania cenowego dla nowych produktów i aktualizowanie pozycjonowania dla istniejących produktów.

  • Komunikacja z klientami i potencjalnymi odbiorcami produktów.

  • Współpraca z działem Marketingu, Głównego Technologa i B+R.

Wymagania:

  • Wysokie zdolności interpersonalne i doświadczenie na w/w stanowisku.

  • Znajomość branży zabezpieczeń przeciwpowodziowych lub/i inżynierii lądowej i wodnej.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1.

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki związane z architekturą  i budownictwem.

  • Bardzo dobra organizacja pracy.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

  • Mile widziana znajomość branży profili technicznych z tworzyw sztucznych.

  • Gotowość do częstych podróży służbowych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę w stabilnym przedsiębiorstwie, będącym częścią grupy rodzinnych firm z ponad 60-letnią historią, o zasięgu międzynarodowym

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • Dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: praca@pietrucha.pl z tytułem: „Menedżer portfela produktów”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

pietrucha

Lokalizacja

  • Błaszki (gmina Błaszki)