Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stałaMotoryzacja i transport). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Zatrudnię kierowcę

Zatrudnię kierowcę z prawem jazdy kat. B do 3,5ton  na trasy międzynarodowe. Samochód dostawczy, plandeka. 12ep z webasto i windy 8 paletowe  możliwość przyuczenia.

 Obowiązki:

- prowadzenie dokumentów transportowych

- dyspozycyjność i punktualność

- dbanie o mienie firmowe

Doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych mile widziane.

System pracy do uzgodnienia 3/1 lub 4/1.

 Wynagrodzenie na reke

 UoP (umowa o pracę): 260zl dzień
Mile widziani pracownicy  z Ukrainy.

cv proszę przesłać na maila: agniecha423@wp.pl

Ostatnie zmiany: 26.03.2024 10:02
Wygasa za 25 dni

stefan473

 513 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)