Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca dodatkowa). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Kierowca kat. C - Szwecja, tymczasowe zastępst.

Oferta wygasła!

Wynagrodzenie (netto): 400 zł / dzień

Pilnie poszukiwany kierowca kat. C - tymczasowe zastępstwo z możliwością dłuższej współpracy!

Conrevo Group Poland Sp. z o.o., firma z solidnym doświadczeniem na rynku, pilnie poszukuje doświadczonego kierowcy kat. C na tymczasową współpracę z możliwością przekształcenia w dłuższy angaż. Szukamy osoby, która może szybko dołączyć do naszego zespołu i wyruszyć w trasę do Szwecji już jutro!

Zadania:

  • Tymczasowe zastępstwo naszego kierowcy, który miał niedawno wypadek
  • Jednotygodniowy wyjazd do Szwecji z zadaniem dostarczenia towaru i powrotu do Polski
  • Pomoc przy załadunkach i rozładunkach

Wymagania:

  • Doświadczenie jako kierowca kat. C
  • Czynne prawo jazdy kat. C oraz kwalifikacja zawodowa
  • Sprawność fizyczna
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Dyspozycyjność, solidność, rzetelność i umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - 400 zł za dzień pracy, płatne od razu po powrocie do Polski
  • Możliwość dłuższej współpracy po pomyślnym zakończeniu zlecenia
  • Zakwaterowanie w Szwecji, ubezpieczenie oraz zapewnione wyżywienie na promie
  • Pracę w firmie ceniącej szacunek do ludzi i powierzonych obowiązków

Jeśli jesteś gotowy na szybkie wyzwanie i spełniasz powyższe wymagania, nie czekaj! Skontaktuj się z nami od razu. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Conrevo Group Poland Sp. z o.o.
ul. Oksińskiego 4, 98-200 Sieradz
tel. 883-130-120

dariuszdurzynski

 883 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)