Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stałaProdukcja). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Entalpia Europe zatrudni analityka chemicznego

Do naszej fabryki w Sieradzu zatrudnimy analityka laboratorium chemicznego

(umowa na zastępstwo)

Oferujemy:

  • jednozmianowy system czasu pracy, od poniedziałku do piątku

  • premia za wyniki pracy

  • dobrze wyposażone laboratorium

  • pracę w przyjaznej atmosferze

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pakiet benefitów i świadczeń socjalnych w tym ubezpieczenie grupowe z możliwością rozszerzenia o członków rodziny, prywatna opieka medyczna; imprezy integracyjne, bony świąteczne

  • rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku.

Główne zadania:

  • analiza fizyko-chemiczna czynników chłodniczych zgodnie z obowiązującymi procedurami oraz interpretowanie i raportowanie uzyskanych wyników;

  • tworzenie i opracowywanie nowych procedur badawczych;

  • kontrola jakości surowców i wyrobów gotowych (rura miedziana instalacyjna, rura miedziana klimatyzacyjna i chłodnicza w otulinie, akcesoria do klimatyzacji);

  • nadzór nad rozwojem wewnętrznego laboratorium chemicznego oraz współpraca z jednostkami zewnętrznymi;

  • opracowywanie dokumentacji na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne, aktywny udział w procesach certyfikacji wyrobów gotowych;

  • nadzór nad dokumentacją Zakładowej Kontroli Produkcji;

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne;

  • praktyczna znajomość chromatografii gazowej;

  • biegła obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office;

  • znajomość angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację oraz korzystanie z literatury specjalistycznej

  • umiejętność konstruktywnego myślenia oraz identyfikacji potencjalnych problemów;

  • predyspozycje osobowościowe - dokładność, samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji, terminowość, wysokie poczucie odpowiedzialności za wykonywane zadania.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres info@entalpiaeurope.eu

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Entalpia Europe Sp. z o.o. z siedzibą w Sieradzu przy ul. P.O.W. 64A .Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne

Firma zastrzega sobie możliwość kontaktowania się z tylko wybranymi kandydatami.

katkra

 780 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)