Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemPozostałe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Dekoracja kościoła na ślub - poszerzenie portfo

Szukam chętnej pary na udekorowanie kościoła na ślub (najlepiej w najbliższych trzech miesiącach). Startuję z wykonywaniem dekoracji, jednak potrzebuje zdjęć do portfolio. Oferuje dekoracje w bardzo atrakcyjnej cenie. Posiadam zdjęcia dekoracji „na sucho” , więc jestem w stanie pokazać co umiem. Zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej, bądź pod numerem telefonu: 60*******24 - jeśli nie odbieram - oddzwonię.

Na ofertę składają się:
- kwiaty na ołtarz
- 4 przystrojone, białe krzesła Chiavari
- klęcznik
- przystrojenie ławek wzdłuż kościoła
- lampiony ze świecami
- tabliczki z hymnem o miłości
- świeczniki
- płatki róż

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Wygasa za 13 dni
Rozpoczęcie: 17.02.2024, 20:40, zakończenie: 28.04.2024, 16:58

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


lenor11021

 603 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (cały powiat)