Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stałaPraca biurowa). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Praca biurowa księgowoścć

Oferta wycofana (nieaktualna)!

Witam . Poszukuję do pracy w biurze osoby która bedzie wystawiała faktury sprzedaży, bedzie w kontakcie z klientami . Praca przy komuterze i telefonie . Do fakturowania posiadamy profesjonalny program ułatwiajacy prace . Poszukuję osoby skrupulatnej zorganizownej dokładnej . Po przyjęciu do pracy pracownik zostanie przeszkolony i wdrożony do rozwiązań . Miło widziane doświadczenie . Możliwa praca w niepełnym wymiarze godzin .

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 12.02.2024, 14:06, zakończenie: 22.02.2024 13:22

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


GMERAS98

 515 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)