Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (RTV, AGD i FotografiaAudio). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Magnetofon kasetowy MARANTZ SD-330 Dolby B C

Cena: 400 zł / sztukę
do negocjacji

Magnetofon kasetowy MARANTZ SD-330 Dolby B C Made in Japan Vintage 1983rok!!!

 

Marantza SD-330

 

 Miękki w dotyku mechanizm transportu taśmy. Systemy redukcji szumów Dolby „C” i Dolby „B”. Wskaźniki LED do ustawiania poziomu. Czas oczekiwania. Przełącznik wyboru linii i mikrofonu. Nagraj wyciszenie. Wygodne sterowanie poziomem przesuwania. Selektor taśmy normalnej, CrO₂ i metalowej.

 

Marantz SD 330 to stereofoniczny magnetofon kasetowy z redukcją szumów Dolby B, wprowadzony na rynek przez firmę Marantz w 1983 roku.

Główne cechy Marantz SD 330 to: 2 głowice, analogowy 3-cyfrowy licznik taśmy, ręczny wybór rodzaju taśmy z obsługą taśm normalnych, chromowanych i metalowych, pojedynczy kabestan z napędem pasowym.

Typowy magnetofon kasetowy ładowany od przodu z komorą kasetową umieszczoną po lewej stronie magnetofonu. Wysuwanie taśmy odbywa się mechanicznie, a kasetę należy umieścić stroną do odtwarzania skierowaną do przodu w zagłębieniu kasety.

Mierniki poziomu stosowane w SD 330 to standardowe cyfrowe mierniki odczytu wartości szczytowych. Miękkie w dotyku elementy sterujące umożliwiające szybki i łatwy wybór funkcji transportowej SD 330.

 

System Dolby-B redukuje szum taśmy na taśmach nagranych na SD 330 aż o 10 dB przy najwyższych częstotliwościach.

Aby nagrywać na żywo, ten deck posiada 2 wejścia mikrofonowe do podłączenia mikrofonów ze złączem jack. Aby zapewnić niezakłócony odsłuch. Połączenie z innymi komponentami audio w celu odtwarzania można uzyskać za pomocą kabla RCA, a nagrywanie ze źródła za pomocą kabla RCA.

 

Marantza SD330

Magnetofon kasetowy stereo (1983-84)

 

Dane techniczne

Typ: 2-głowicowy, pojedynczy kompaktowy magnetofon kasetowy

System ścieżek: 4-ścieżkowy, 2-kanałowy stereo

Prędkość taśmy: 4,75 cm/s

Głowice: 1 x nagrywanie/odtwarzanie, 1 x kasowanie

Silnik: prąd stały

Typ taśmy: typ I, CrO2, Metal

Redukcja hałasu: B, C

Pasmo przenoszenia: 30 Hz do 18 kHz   (taśma metalowa)

Stosunek sygnału do szumu: 70dB   (dolby C)

Łapanie i trzepotanie: 0,08%

Wejście: 70 mV (linia), 0,3 mV (mikrofon)

Wyjście: 0,6 V (linia)

Wymiary: 416x100x190mm

Waga: 3,2 kg

Rok: 1983

 

Magnetofon sprawny odtwarza przewija w obu kierunkach nagrywa. Piękny kolekcjonerski stan. Bardzo rzadki model poszukiwany przez kolekcjonerów. Polecam.

Zapraszam do kupna.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Wygasa za 24 dni
Rozpoczęcie: 07.02.2024, 20:03, zakończenie: 09.05.2024, 21:29

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


Playaudio

 665 [pokaż]

Lokalizacja

  • Warta (gmina Warta)