Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (RTV, AGD i FotografiaAudio). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Odtwarzacz CD GRUNDIG CD 8150 TDA1543 CDM-4/19

Oferta wycofana (nieaktualna)!

Cena: 350 zł / sztukę

Odtwarzacz CD GRUNDIG CD 8150 TDA1543 CDM-4/19 jeden z legendarnych odtwarzaczy do modyfikacji.

 

Grundig CD 8150

Odtwarzacz płyt kompaktowych (1988)

 

Dane techniczne

Format płyty: CD

Przetwornik cyfrowy: TDA1543

Mechanizm CD: CDM-4/19

Pasmo przenoszenia: 20 Hz do 20 kHz

Zakres dynamiki: 76dB

Stosunek sygnału do szumu: 98 dB

Całkowite zniekształcenia harmoniczne: 0,03%

Wyjście liniowe: 2V

Rok: 1988

 

Ciekawy cd, z napędem CDM4/19 (głowica w polu magnetycznym, żadne trybiki i mechaniczne prowadnice lasera), przetwornik TDA1543, solidna metalowa obudowa, we wnętrzu sporo miejsca. Ta przestrzeń umożliwia realizację wielu pomysłów modyfikujących odtwarzacz, nie tylko na płycie głównej. Można dodać lampy, dodatkowe zasilacze dla DAC i OPA, a nawet pokusić się o wstawienie do środka zupełnie nowego DAC, oraz zrobienie wyjścia cyfrowego (taki projekt jest w trakcie opracowywania i w przyszłości będzie tu jego opis).

 

Potencjał tkwi ogromny, a baza jest bardzo solidna – więc warto, bo stosunkowo niewielkim kosztem mieć można urządzenie porównywalne z „klockami” za tysiące złotych.

 

Zbudowany w oparciu o przetwornik TDA1543 – jeden z najbardziej udanych, wyróżniający się analogowym brzmieniem, bogatym w szczegóły. W modelu tym nie stosowano filtru cyfrowego, DAC fabrycznie pracuje w układzie Non Oversampling – lepsze brzmienie. Napęd to CDM 4/19 – jeden z najlepszych jaki zrobiono pochądzących od Philipsa- bardzo trwały i niezawodny, w którym laser porusza się po łuku napędzany polem magnetycznym ze szklaną soczewką. Całość zamknięta jest w solidnej, dobrze wytłumionej obudowie. Posiada regulowane wyjście słuchawkowe.

 

Odtwarzacz CD w stanie jak na foto. Sprawny wraz z oryginalnym pilotem.

Zapraszam do kupna.

 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 31.01.2024, 23:54, zakończenie: 26.03.2024 21:18

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


Playaudio

 665 [pokaż]

Lokalizacja

  • Warta (gmina Warta)