Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Telefony i KomputeryTelefony komórkoweSamsung). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Samsung Galaxy S10e - uszkodzony wyświetlacz

Cena: 200 zł / telefon
do negocjacji

Sprzedam uszkodzony telefon Galaxy S10e w kolorze Prism Green. Może ktoś uzna że warto go naprawić albo wykorzystać jako dawcę części. Padł wyświetlacz, dotyk działa, wszystko inne również sprawne. Można go podłączyć kablem USB do innego ekranu i sprawdzić. Stan zewnętrzny jak na używany przez 3 lata smartfon jest idealny - nic nie jest porysowane, bo zawsze był zamknięty w pełnym, porządnym etui.
 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Wygasa za 27 dni
Rozpoczęcie: 25.01.2024, 16:59, zakończenie: 25.03.2024, 11:38

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


chikenn

 691 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)

Informacje dodatkowe

  • Do obejrzenia w Sieradzu, osobie zdecydowanej mogę podrzucić do Zduńskiej Woli.