Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiBudowlane). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Uzbrojone działki na nowym osiedlu w Złoczewie

Oferta wygasła!

Cena: 135 000 zł / działkę budowlaną

Oferujemy na sprzedaż działki na osiedlu jakiego w Złoczewie jeszcze nie było!

Osiedle Wiśniowe składa się z 37 działek i zlokalizowane jest przy ulicy Sieradzkiej, co zapewnia wygodny dojazd do centrum miasta w tym do instytucji publicznych oraz sklepów.

Wszystkie działki są uzbrojone (woda, prąd) i mają powierzchnie ok. 9 arów. W cenę działki poza mediami wchodzi ogrodzenie oraz utwardzona droga wewnętrzna z oświetleniem oraz nasadzeniami pięknych drzew wiśniowych.

Akt własności działki nieobciążony w księgach wieczystych. Wydane warunki zabudowy dla budownictwa mieszkaniowego jednorodzinnego.

Wybierz swoją działkę tutaj: apartamenty-chojnaccy.pl/zloczew-dzialki/

Po więcej informacji - zapraszam do kontaktu: 609 770 700

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 24.01.2024, 11:12, zakończenie: 23.02.2024, 11:12

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


Arturo100

 609 [pokaż]

Lokalizacja

  • Złoczew (gmina Złoczew)