Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stałaProdukcja). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Operator-montażysta w firmie produkcyjnej

Firma produkcyjna zatrudni pracowników na stanowisko Operator-montażysta na pełen etat.

Opis stanowiska:

  • Obsługa wtryskarek do odlewów mat przemysłowych
  • Prace montażowe /cięcie,klejenie/
  • Obsługa maszyn produkcyjnych - podklejarki, gilotyny oraz innych urządzeń i maszyn do łączenia  i klejenia mat przmysłowych
  • Kontrola jakości produkowanych wyrobów
  • Ręczne prace transportowe
  • Obsługa wózka paleciaka
  • Praca w systemie zmianowym

Wymagania:

  • Mile widzane doświadczenie w pracy na produkcji
  • Gotowość do pracy zmianowej - w tym w godzinach nocych
  • Zaangażowanie i chęć pracy  w zespole
  • Uprawnienia na wózki widłowe mile widziane

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w młodym, zgranym zespole
  •  premię uznaniową
  • fundusz socjalny
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie grupowe
  • karta multisport

Wszelkich informacji udzielamy pod numerami telefonów:

 kom. 668 689 365

 kom. 787 049 320

Ostatnie zmiany: 20.12.2023 13:16
Wygasa za 17 dni

ergomat1

 668 [pokaż]

Lokalizacja

  • Stawiszcze (gmina Sieradz)