Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stałaProdukcja). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Entalpia Europe zatrudni księgową/księgowego

Entalpia Europe do fabryki w Sieradzu zatrudni doświadczoną osobę na stanowisko:

Księgowy/a ds. rozliczania produkcji

Miejsce pracy: Sieradz

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Kontrola standaryzacji działalności w zakresie magazynowania, kompletacji produkcji I dostaw;
  • Kontrola stanów magazynowych I kosztów produkcji;
  • Rozliczanie kosztów produkcji i ich analiza;
  • Monitorowanie wydajności produkcji;
  • Udział w comiesięcznych inwentaryzacjach, raportowanie i wyjaśnianie w przypadku powstania różnic inwentaryzacyjnych;
  • Tworzenie raportów na potrzeby Zarządu;
  • Ścisła współpraca w ramach zespołu finansowego przy sporządzaniu sprawozdań finansowych i przy audycie;
  • Ścisła współpraca z pracownikami dyspozycji materiałowej;

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe finanse i rachunkowość;
  • Praktyczna znajomość zasad rachunkowości;
  • Min. 2-letnie doświadczenie w obszarze rozliczeń kosztów produkcji;
  • znajomość SAP będzie dodatkowym atutem;
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny;
  • umiejętność pracy w zespole i umiejętność ustawiania priorytetów;
  • bardzo dobra organizacja pracy;

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji;
  • pakiet szkoleń;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku;
  • ubezpieczenie grupowe i pakiet medyczny, z możliwością rozszerzenia na członków rodziny;
  • bony świąteczne, imprezy integracyjne;
  • pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się spółce.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na maila recruitment@entalpiaeurope.eu.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Entalpia Europe Sp. z oo z siedzibą w Sieradzu na podstawie Rozporządzenia (UE) 2016 /679 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46WE /ogólne rozporządzenie o ochronie danych/. Informujemy, że administratorem danych jest Entalpie Europe Sp. Z o.o.. z siedzibą w Sieradzu, PO.P.O.W. 64A I Al. Jerozolimskie 65/79. Dane zbierane są w celach rekrutacyjnych. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym w przepisach ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz akty wykonawcze jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Ostatnie zmiany: 08.12.2023 14:37
Wygasa za 37 dni

katkra

 696 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)