Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (MotoryzacjaOpony i felgi samochodów osobowychOpony letnie). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Opony Letnie Dayton Touring 2 205/55/16 4 2020

Cena: 300 zł / 4 opony letnie

Sprzedam 4 opony letnie DAYTON Touring 2 XL 205/55/R16 zakupione 18.01.2020 roku w sklepie Intercars w Sieradzu. Opony posiadają normalne zużycie jak na ten czas. Sprzedaje ponieważ wymieniłem na całoroczne. Nowe takie opony kosztują obecnie około 1000zł. Posiadam fakturę zakupu. Uwaga opony będą miał do sprzedania dopiero 1 grudnia.

Info o oponach:

Dayton Touring 2 wykorzystuje asymetryczny wzór bieżnika, który przekłada się na bezpieczeństwo jazdy i pewne prowadzenie w każdych warunkach. Dzięki technologiom pochodzącym ze starszych modeli opon Bridgestone ogumienie zapewnia odpowiednią wydajność i komfort użytkowania.

Asymetryczny wzór bieżnika to cecha charakterystyczna modeli opon z najwyższej półki. Dzięki współpracy z Bridgestone również Dayton Touring 2 wykorzystuje to rozwiązanie. Zewnętrzna strona bieżnika zapewnia stabilność podczas pokonywania zakrętów i jazdy na suchej nawierzchni, wewnętrzna część dba natomiast o skuteczne odprowadzanie wody w trakcie opadów deszczu.

Swoją skuteczność na mokrej nawierzchni Dayton Touring 2 zawdzięcza czterem szerokim rowkom obwodowym. Rowki współpracujące z poprzecznymi nacięciami na klockach są w stanie szybko usuwać nadmiar wody, dzięki czemu zapewniają krótką drogę hamowania i ochronę przed aquaplaningiem.

Solidne klocki umieszczone na zewnętrznej stronie bieżnika Dayton Touring 2 zapewniają pewne prowadzenie na suchych nawierzchniach. Ich praca przekłada się na odpowiedni poziom stabilności podczas pokonywania zakrętów oraz jazdy na wprost z większą prędkością np. na autostradach.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć
lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.

Ostatnie zmiany: 20.11.2023 23:05
Wygasa za 22 dni
Rozpoczęcie: 20.11.2023, 23:03, zakończenie: 20.12.2023, 23:03

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


Bartosz

 667 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)