Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (RTV, AGD i FotografiaAudio). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Końcówka mocy Rotel RB-976AX Rotel RSP-960AX

Cena: 2 000 zł / sztukę

Rewelacyjna końcówka mocy ROTEL RB-976 SIX Channel Power Amplifier HI-END!!! 700Watt!!!

 

Oparty na ogromnym transformatorze o mocy 700 WAT. Dźwięk jasny ale przy tym ciepły i dynamiczny. Końcówka może pracować w trybie STEREO ale także i MONO jako MONOBLOK dając moc 150 Wat przy 8 Ohm. Dzięki 6 kanałom osobno sterowanym można wykorzystać ją na wiele sposobów. Tranzystory mocy marki TOSHIBA. Ogromny toroidalny transformator. Automatyka włączania przekaźniki.

Piękny stylowy wygląd. Iosobna regulacja wszystkich kanałów. Można używać nawet bez przedwzmacniacza.

ROTEL RB-976 SIX Channel Power Amplifier

Moc wyjściowa 60 W w trybie STEREO

Moc wyjściowa 150 W w trybie MONO

Impedancja 4-16 Ohm

Złocone wejścia

Regulacja głośności każdej z 3 par kolumn

Tryb pracy MONO/STEREO

Diody sygnalizująca pracę w trybie MONO

Gniazda głośnikowe akceptują banany

Wymiary: 440 x 121 x 400mm

Waga: 11.8kg

Rotel RB-976

Six Channel Power Amplifier

Specifications

Power output: 60 watts per channel into 8Ω (6 channels), 150 watts into 8Ω (mono)

Frequency response: 15Hz to 100kHz

Total harmonic distortion: 0.03%

Damping factor: 150

Input sensitivity: 1.5V

Signal to noise ratio: 116dB

Speaker load impedance: 4Ω (minimum)

Dimensions: 440 x 121 x 400mm

Weight: 11.8kg

 

Rotel RSP-960AX

Procesor dźwięku przestrzennego (1996)

 

Opis

Dzięki wprowadzeniu Dolby surround Pro Logic jesteśmy teraz w stanie słuchać ścieżek dźwiękowych z ekscytacją i emocjami współczesnych kin.

Dekodery Dolby surround są przeznaczone do współpracy ze specjalnie zakodowanymi ścieżkami dźwiękowymi (filmy Dolby Stereo lub produkcje wideo Dolby surround), które zawierają specjalnie nagrany sygnał głośnika centralnego.

Stanowi to uzupełnienie konwencjonalnych sygnałów głośników przednich i tylnych, zapewniając dodatkowy wymiar od przodu do tyłu i ciągły wymiar od lewej do prawej, umożliwiając słuchaczowi poczucie, że jest częścią dźwięków i obrazów, które słyszy i widzi .

Procesor dźwięku przestrzennego RSP-960AX łączy w sobie możliwość słuchania nagrań Dolby surround Pro Logic z pełnymi lub częściowymi efektami (w zależności od zastosowanych systemów głośnikowych) z możliwością słuchania także innych programów w jednym z trzech symulowanych trybów surround: Klub jazzowy, sala koncertowa i stadion.

Dostępny jest również dodatkowy przycisk Stereo, który omija wszystkie tryby surround i tworzy efekt brzmienia „stereo” dla źródeł monofonicznych, takich jak stare ścieżki dźwiękowe lub płyty.

Do RSP-960AX można bezpośrednio podłączyć sześć komponentów poprzez następujące wejścia: linia, taśma, dysk laserowy (LD), wideo 1, wideo 2 i monitor telewizyjny. Jeśli komponenty LD, Video 1, Video 2 i TV Monitor są kompatybilne ze standardem S-video, można je podłączyć do wysokiej jakości złączy S-video (transkoderów), co zapewnia znacznie lepszą jakość obrazu.

Dostępne są trzy tryby Dolby Pro Logic:

Tryb Wide Center (zakładając 3 identyczne pełnozakresowe głośniki przednie) tworzy „najszersze” pasmo przenoszenia w głośniku centralnym oraz w lewym i prawym głośniku.

Tryb Normal Center usuwa niskie częstotliwości basowe z głośników środkowych.

Tryb Phantom Center tworzy „fantomowy” kanał pomiędzy głośnikami przednimi, gdy nie ma głośnika centralnego.

Przycisk Level Check umożliwia regulację poziomów wyjściowych głośników. Przycisk Delay Time umożliwia słuchanie ścieżek dźwiękowych z opóźnieniem wynoszącym 20 lub 30 milisekund, w zależności od wielkości pomieszczenia i odległości głośników. Przycisk Bass Equalizer zwiększa niskie częstotliwości o 8 dB dla całego systemu głośników.

 

Dane techniczne

Połączenia wideo: kompozytowe, SVHS

Wymiary: 440 x 92 x 329 mm

Waga: 6kg

Końcówka mocy w stanie jak na foto. Bardzo ładna sprawna gra znakomicie. Polecam. W komplecie przedwzmacniacz Rotela RSP-960AX z Dolby ProLogic.

Zapraszam do kupna

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Ostatnie zmiany: 26.03.2024 21:13
Wygasa za 15 dni
Rozpoczęcie: 02.11.2023, 22:55, zakończenie: 31.07.2024, 09:52

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


Playaudio

 665 [pokaż]

Lokalizacja

  • Warta (gmina Warta)