Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rośliny i ZwierzętaZwierzętaGryzonie). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Królik baranek

Oferta wygasła!

Cena: 100 zł / sztukę

Królik baranek
Sprzedam królika w dobre ręce. Uszak ma 4 miesiące, od miesiąca u nas w domu, niestety okazało się że córka ma uczulenie i nie może z nami zostać. Zwierzak jest bardzo miły i czysty, załatwia się w kuwecie. Na wyprawkę do nowego domu króliczek dostanie wszystko co pozostało, granulat do kuwety, siano i karmę. Mogę też sprzedać cały osprzęt czyli klatkę, kuwetę, poidełko i miskę (dodatkowo 200zł)
 Zapraszam

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 01.11.2023, 09:02, zakończenie: 01.12.2023, 09:02

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


Margul

 507 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)