Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (RTV, AGD i FotografiaAGDDrobne AGDKlimatyzacja i wentylacja). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Nawilżacz ewaporacyjny PHILIPS

Oferta wygasła!

Cena: 180 zł / sztukę
do negocjacji

Nawilżacz ewaporacyjny PHILIPS HU4803/01 Biały. Stan bardzo dobry, używany tylko 3 miesiące w zeszłym roku. Dodatkowy filtr w cenie. Cena w sklepie 650pln. 

www.mediaexpert.pl/agd-male/do-domu/nawilzacze-powietrza/nawilzacz-philips-hu4803-01-15w-kolor-szary-1

 

"Nawilżacz powietrza marki Philips o mocy 15 W. Posiada wyjmowany zbiornik na wodę o pojemności 2 l. Nawilżacz powietrza pozwala precyzyjnie pozbyć się problemu suchego powietrza. Równomiernie rozprowadza nawilżone powietrze w pomieszczeniu. Oferuje trzystopniowy zaawansowany system parowania z technologią NanoCloud. Rekomendowany rozmiar pomieszczenia to 25 m². Produkt jest bardzo cichy tylko 26 dB w trybie cichym. Urządzenie może działać przez wybraną liczbę godzin, po upływie których wyłącza się automatycznie. Zawiera higrostat i wskaźnik LED."

 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 26.10.2023, 23:20, zakończenie: 10.04.2024, 13:16

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


BoLi

 603 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (cały powiat)