Wystaw za darmo Logowanie Rejestracja

Mieszkanie 2-pokojowe 45m2 Zielone Osiedle

Cena: 2 300 zł / miesiąc

Do wynajęcia, od maja, mieszkanie 2-pokojowe na "Zielonym Osiedlu" w Sieradzu przy ul. 3 Maja 4 z własnym miejscem parkingowym.

Osiedle ogrodzone i monitorowane, w bloku znajduje się siłownia i sala bankietowa przeznaczona dla mieszkańców. 

Mieszkanie umeblowane o powierzchni 45m2 na 5-tym, ostatnim piętrze (z windą) w którym znajdują się:

Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, garderoba, łazienka z toaletą, hol. 

Mieszkanie wyposażone jest w klimatyzację, rolety elektryczne zewnętrzne, pralkę, suszarkę, odkurzacz , telewizor oraz Internet.

Do kosztu najmu należy doliczyć kaucję zwrotną w wysokości 2500zł oraz czynsz w wysokości około 500zł/miesiąc + prąd i Internet.

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemNieruchomościWynajem mieszkańM3 (2 pokoje + kuchnia)). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Ostatnie zmiany: 06.04.2026 13:14
Wygasa za 90 dni
Rozpoczęcie: 13.10.2023, 21:30, zakończenie: 05.07.2026, 12:57

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


ZdzislawPap

 723 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)