Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Telefony i KomputeryDrukarki i skanery). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Drukarka HP M1132 3w1 laser mono gwarancja

Cena: 499,99 zł / sztukę
do negocjacji

Drukarka wielofunkcyjna laserowa HP M1132 MFP

Urządzenie HP M1132 MFP zbudowane na bazie  "PANCERNEJ" kultowej  , legendarnej ,  solidnej i bezawaryjnej DRUKARKI HP P1102w , która słynie z bardzo długiej żywotności, bezawaryjności i bardzo niskich kosztów  eksplatacji.

Drukarka SPRAWNA w 100%. Drukarka  po  testach sprawdzających pracę wszystkich podzespołów.

Do każdej drukarki dołączone są strony konfiguracji urządzenia, wydruki z komputera, i stanu materiałów eksploatacyjnych.

Drukarka testowana na systemie Windows 7 i 10

 

  1. GWARANCJA                          - 6 miesięcy od daty zakupu w SERWISIE BIUROTECH.eu
  2. STAN LICZNIKA                      -  zaledwie 3.600 STRON, żywotność to minimum 150.000                                                            stron
  3. TONER  100 %CF285X          - 3 000  stron ZAMIENNIK
  4. STAN TECHNICZNY               - Idealny                                                      ocena  6/6
  5. WYGLĄD ZEWNĘTRZNY       - Bardzo dobry                                            ocena  5/6 średnie+  ślady użytkowania na obudowie, pokrywa skanera lekko porysowana.
  6. WYPOSAŻENIE                      - Nowy toner na 3 tys,   PRZEWODY 2 SZT: USB I ZASILAJĄCY, Tacka odbiorcza,  Instrukcja Obsługi-PDF.
  7. UWAGI                                    -  Pokrywa skanera lekko porysowana
  8. PAMIEĆ   STANDARDOWA     -128 MB

DRUKARKA bez WIFI.

CENY TONERÓW DO HP LJ M1132 MFP ZACZYNAJĄ SIĘ OD 23 ZŁ. Toner w drukarce, jest razem z bębnem obrazowym, co bardzo oszczędza zasoby użytkownika, nie tak jak w aktualnie sprzedawanych modelach, gdzie bęben obrazowy jest oddzielnym produktem, który wystarcza na małą ilość wydruków.

"Pancerna" drukarka HP M1132 bezawaryjna, solidna i niezawodna.   Drukarka małych rozmiarów, dużych możliwości, bardzo tania w eksploatacji, solidna i niezawodna.    Ze względu na bardzo dużą ilość różnych drukarek, zdjęcie poglądowe.

Jako sprzedawca, podejmuję wszystkie możliwe działania, mające na celu zadowolenie klienta, nawet takie, które nie przynoszą w sposób bezpośredni korzyści finansowych. Współpraca opiera się na wzajemnym zaufaniu.

POZDRAWIAM SERDECZNIE I DZIĘKUJĘ  ZA WIZYTĘ NA MOJEJ AUKCJI. więcej: www.sieradzak.pl/uzytkownik.html?id=9338

ŻYCZĘ PAŃSTWU WOLNOŚCI I SUKCESU ORAZ  WSZYSTKIEGO ZYSKOWNEGO.

 

 

Sprzedaż i Serwis komputerów, laptopów, drukarek...

REGENERACJA, napełnianie pustych naboi czarnych i kolorowych do HP i CANON od ZALEDWIE 10 zł sztuka

Sieradz, ul. Warcka 8  (dawny budynek Urzędu Gminy) 

tel.  503-417-715,   www.biurotech.com.pl

www.sieradzak.pl/uzytkownik.html?id=9338

 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Ostatnie zmiany: 26.02.2024 13:16
Wygasa za 20 dni
Rozpoczęcie: 19.07.2023, 20:51, zakończenie: 05.08.2024, 00:34

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


biurotech

 503 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)