Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Dla DzieciZabawkiLalki i figurki). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Playmobil 6927 Country Stadnina Kucyków

Oferta wygasła!

Cena: 130 zł / sztukę
do negocjacji

Playmobil 6927 Country Stadnina Kucyków.

Stan używany, ale w bardzo dobrym stanie.

Stadnina koni to seria Playmobil skierowana do dzieci kochających zwierzęta. W kolekcji znajdziemy między innymi bogato wyposażoną stadninę z boksami dla koni, samochód do transportu zwierząt, stajnia dla kucyków, stację opieki, bryczkę i turniej jeździecki oraz mniejsze zestawy wzbogacające całą serię.

Zestaw zawiera:

  • piętrowy domek będący również stadnina dla koni
  • 3 figurki opiekunów
  • 3 figurki koni
  • ogrodzenie, drabinę, staw, skrzynki, narzędzia
  • rośliny, warzywa oraz 2 kotki

Seria Country to gama przepięknych zabawek i akcesoriów do zabawy na farmie i w gospodarstwie rolnym. Wśród zabawek Country znajdziemy rolne pojazdy przygotowane do wykonywania prac na świeżym powietrzu, wspaniałą stadninę koni, szeroki wybór figurek zwierząt wraz z domkami i akcesoriami do opieki nad nimi. Produkty wykonane są z niezwykłą starannością o najmniejsze detale, tak aby zabawa była bardzo ciekawym zajęciem. Wszystkie produkty z serii można ze sobą łączyć aby zabawa była jeszcze bardziej wciągająca.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 19.07.2023, 11:01, zakończenie: 28.02.2024, 11:50

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


waski315

 502 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)