Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Dom i OgródMateriały i narzędzia budowlaneDachy). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Papa zgrzewalna 5,2 5m2

Cena: 140 zł / rolkę

Papa zgrzewalna wierzchniego krycia JARPLAST MONO PYE PV250 S52 jest produkowana z wysokiej jakości asfaltów modyfikowanych elastomerami SBS. Osnowę stanowi włóknina poliestrowa o dużej gramaturze, wysokiej elastyczności i bardzo dużej wytrzymałości na rozerwanie. Jest przeznaczona do wykonywania wszelkiego rodzaju izolacji wodochronnych, a w szczególności jako warstwa nawierzchniowa w wielowarstwowych pokryciach dachowych oraz do wykonywania pokryć jednowarstwowych. Można ją również stosować do wykonywania izolacji pionowych i poziomych fundamentów. Doskonale nadaje się również na pokrycie dachu o deskowaniu pełnym, jako izolacja pod właściwe pokrycie dachu z blachy lub dachówki. Jest najlepszym rozwiązaniem, jako wierzchnia warstwa pokrycia na papy welonowe.

Hurtownia ROBERT

Sieradz ul.POW 35

Telefon kontaktowy:508105364

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Ostatnie zmiany: 15.07.2023 11:11
Wygasa za 24 dni
Rozpoczęcie: 15.07.2023, 11:09, zakończenie: 13.06.2024, 09:53

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


robert10

 508 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)