Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Rynek Parter 87metrów

Cena: 3 500 zł / miesiąc

Do wynajęcia lokal 87 metrów kwadratowych na parterze Rynek 14 (wejście i witryny lokalu od strony Rynku)

Lokal składający się z 3 pomieszczeń i toalety. Wszystkie ścianki działowe zrobione z karton-gipsu - możliwość własnej aranżacji całego lokalu

W cenie: podatek od nieruchomości, woda, odbiór ścieków (dotyczy działalności biurowej), wywóz śmieci (dotyczy działalności biurowej),
Prąd płacony oddzielnie (samodzielna umowa najemcy z PGE)

Ogrzewanie płatne dodatkowo (PEC)

Opłaty skalkulowane dla max. 3 osób pracujących w lokalu.
Cena netto plus 23% vatu - faktura

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemNieruchomościWynajem lokali użytkowych). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Ostatnie zmiany: 18.11.2025 12:58
Wygasa za 11 dni
Rozpoczęcie: 22.06.2023, 13:00, zakończenie: 02.12.2025, 19:16

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


NR1047fm

 502 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)