Zatrudnimy mechanika hydraulika

Grupa Pietrucha to nowoczesne polskie przedsiębiorstwo z ponad 60-letnią historią, specjalizujące się w wytwarzaniu i dystrybucji zaawansowanych i innowacyjnych produktów z tworzyw sztucznych o szerokim zastosowaniu w sektorze inżynierii lądowej i wodnej.

Zatrudnimy osobę na stanowisko:  mechanik hydraulik

Miejsce pracy: Błaszki

Twój zakres obowiązków:

  • usuwanie bieżących awarii, dbanie o stan techniczny maszyn,
  • naprawa i konserwacja maszyn i urządzeń,
  • kontrola i nadzór nad parkiem maszynowy
  • wykonywanie prac montażowych instalacji wodnych i kanalizacyjnych
  • montaż przyborów sanitarnych, urządzeń i zbiorników
  • prace pomocnicze / montażowe

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • podstawowe umiejętności z zakresu prac warsztatowych

To oferujemy:

  • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku
  • stabilne i długotrwałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • miłą atmosferę i wsparcie przełożonych

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres email: praca(małpa)pietrucha.pl

pietrucha

Lokalizacja

  • Błaszki (gmina Błaszki)