Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracySzukam pracyPraca dodatkowa). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Szukam dodatkowej pracy na weekendy

Oferta wygasła.Witam, szukam pracy obojętnie jakiej mężczyzna 32 lata, szybko się uczę, sumienny, pracowity, kreatywny, warunek jest tylko taki, ze na każdą sobotę bo od poniedziałku do piątku normalnie pracuje i najzwyczajniej w tygodniu nie mogę, Prawo jazdy kategorii B ( własne auto) uprawnienia na wózek widłowy, przy pracy w gospodarstwie też miałem do czynienia, na budowie jako pomocnik też może być, po prostu chce mieć każdą sobotę zajętą i płatną. Praca przy sprzątaniu aut, myciu, czyszczeniu itd również wchodzi w grę, jako kierowca dorywczy również, jestem "uniwersalnym żołnierzem" Za liczne odpowiedzi dziękuję, myślę, że ktoś mi pomoże w ambitności moich oczekiwań :) Pozdrawiam

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 19.05.2023, 22:19, zakończenie: 12.07.2023, 21:34

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Adrianx2x

  795 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (cały powiat)