Zatrudnimy dziewiarzy w Złoczewie

Oferta wygasła!

Firma zatrudni osobę na stanowisko:
Dziewiarz, Dziewiarka

Zakres Obowiązków:
1. Obsługa cylindrycznych maszyn dziewiarskich
2. Bieżąca współpraca z pozostałymi pracownikami produkcji
3. Właściwa i terminowa realizacja wyznaczonych zadań
4. Sprawdzanie produktu końcowego
5. Dbanie o czystość stanowiska pracy
6. Zgłaszanie nieprawidłowości pracy maszyny osobie odpowiedzialnej za utrzymanie ruchu

Wymagania:
1. Znajomość obsługi maszyn dziewiarskich lub chęć do przyuczenia
2. Doświadczenie, poświadczające praktyczne umiejętności
3. Zdolności i chęci do nauki zawodu
5. Spostrzegawczość
6. Komunikatywność oraz gotowość do pracy w zespole
7. Sumienność i zaangażowanie w pracy

Zatrudnionym osobom oferujemy:
1. Ciekawą pracę w dynamicznym zespole
2. Bezpieczne warunki pracy
3. Wsparcie merytoryczne
4. Umowę o pracę (składki ZUS i płatne urlopy)
5. Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia, zależne od osiąganych wyników
6. Dobrą atmosferę: zależy nam na tym, aby pracownicy w naszych zespołach byli zadowoleni z pracy
7. Pracę w systemie 3-zmianowym

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą na adres:  m.pryc@mirwal.pl

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Mirwal - W.Pryc,M..Pryc Sp.J w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Jeśli zainteresuje nas Twoja kandydatura, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie,
aby ustalić termin rozmowy kwalifikacyjnej.

Osoba do kontaktu: Grzegorz Jagiełło tel.500-225-679 e-mail: g.jagiello@mirwal.pl

Farbiarnia_Mirwal

 500 [pokaż]

Lokalizacja

  • Złoczew (gmina Złoczew)