Pracownik produkcji od zaraz!

Oferta wygasła!

Zadania:

  • Praca na linii montażowej (produkującej urządzenia elektroniczne)
  • Pakowanie oraz testowanie produkowanych urządzeń elektronicznych
  • Dbanie o jakość produkowanych wyrobów

Wymagania:

  • Chęć do pracy w systemie zmianowym, w tym zmian nocnych
  • Sumienność, dokładność, umiejętność pracy w grupie
  • Chęć do nauki (doświadczenie nie jest wymagane)
  • Kierujemy ofertę do osób w każdym wieku

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony (po przepracowaniu 18 miesięcy zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio z firmą)
  • Szkolenia wprowadzające dla nowych pracowników oraz opieka trenera wewnętrznego podczas pierwszych tygodni pracy
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Wyprawki dla nowo narodzonych dzieci pracowników
  • Karty przedpłacone oraz paczki świąteczne dla dzieci
  • Darmowe dojazdy z Warty, Złoczewa, Zduńskiej Woli i Burzenina
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Zainteresowała Cię nasza oferta? Aplikuj już teraz lub zadzwoń pod numer 696 078 140- oddzwonimy i przedstawimy szczegóły!

Miejsce pracy: Sieradz
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Paulina_Manpower

 696 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)