KIEROWCA C+E HAKOWIEC

GAMBEX SPÓŁKA KOMANDYTOWA firma zajmująca się produkcją palet oraz innych opakowań drewnianych poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

Kierowca samochodu ciężarowego C+E – kraj

Twój zakres obowiązków

Załadunek oraz przewóz kontenerów z produktami ubocznymi z produkcji

Bieżąca kontrola zużycia samochodów ciężarowych jak również dbanie o ich stan techniczny i wygląd,

Wykonywanie drobnych napraw mechanicznych i prac konserwancyjnych.

Wymagania

Prawo jazdy kat. B , C, CE z aktualnymi badaniami: psychologicznym i lekarskim,

Doświadczenie w obsłudze samochodu typu hakowiec  - kontenerowiec,

Dyspozycyjność,

Aktualne szkolenie okresowe kierowcy,

Karta kierowcy.

Oferta:

Praca od poniedziałku do piątku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

Codzienne zjazdy do bazy,

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Przyjazne warunki pracy,

Kontakt: +48 693 636 665 lub e-mail biuro@gambex.pl

GAMBEX

Wiktor4444

 693 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zagórcze (gmina Brąszewice)