Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiRekreacyjne). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Do sprzedania działka w Strumianach gm.Burzenin

Cena: 89 000 zł / działkę rekreacyjną

DO SPRZEDANIA DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI 37,87 ARA W STRUMIANACH GM. BURZENIN, POW. SIERADZKI, WOJ. ŁÓDZKIE.

Działka posadowiona jest przy ul. Żurawinowej w kameralnym otoczeniu nowopowstającej zabudowy mieszkaniowej, jednorodzinnej.

Część działki zajmuje malowniczy lasek.

Działka oznaczona nr. ewidencyjnym 173.

Szerokość działki ok 15,6 m .

Długość działki ok. 246,4 m.

Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego zgodnie z którym oznaczona jest symbolami:

C8MN - dla którego ustalono jako podstawowe przeznaczenie terenu zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Dopuszcza się jako przeznaczenie uzupełniające nieuciążliwą zabudowę usługową.

C22R/ZL - tereny rolnicze, przeznaczone do zalesienia, oznaczone na rysunku planu symbolem z zakazem zabudowy do czasu faktycznego zalesienia.

C21ZL - tereny lasów, przewidziane do zachowania i pielęgnacji z zakazem zmiany funkcji i zakazem zabudowy z zastrzeżeniem prowadzenia niezbędnych urządzeń sieciowych infrastruktury technicznej.

Wszelkie sklepy, szkoły oraz kościół znajdują się w miejscowości Burzenin oddalonej od oferowanej działki o 1 km.

W najbliższym otoczeniu lasy, pola oraz działki niezabudowane.
Jest  to doskonałe miejsce zarówno do odpoczynku po całodziennym zgiełku miasta jak i też do aktywnego spędzania czasu wolnego.

Dane geodezyjne:

mapy.geoportal.gov.pl/imap/Imgp_2.html?identifyParcel=101405_2.0026.173

Zapraszamy do osobistego zapoznania się z  ofertą.

Czy to może to być poszukiwane prze Ciebie miejsce?

By to sprawdzić wystarczyć sięgnąć po telefon i umówić się na prezentację.

 

Doradca prowadzący ofertę:

Wioleta Piotrowska

kom. 502 666 060

tel. 43 827 50 50

-------------------------------------------

PIOTROWSKA NIERUCHOMOŚCI Q

ul. Jana Pawła II 84J, 98-200 Sieradz

e-mail: biuro@piotrowskanieruchomosci.pl

www.piotrowskanieruchomosci.pl

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Wioleta Piotrowska (licencja nr: 20011).

Staramy się, aby informacja dotycząca oferowanej nieruchomości była możliwie dokładna, kompletna i aktualna. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji. Informacja ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jedynie jako informacja o której mowa w art. 71 KC.

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez pisemnego zezwolenia jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Wygasa za 26 dni
Rozpoczęcie: 27.04.2023, 11:54, zakończenie: 11.08.2024, 11:59

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


PIOTROWSKA

 502 [pokaż]

Lokalizacja

  • Strumiany (gmina Burzenin)