Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemNieruchomościWynajem pozostałych). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Powierzchnie Usługowo Magazynowe Do Wynajęcia

Oferta wygasła!

Do wynajęcia lokale usługowo - magazynowe  193m2  do 800 m2  położone   przy ul. Starowarckiej  w Sieradzu w nowo budowanym budynku.

Planowane oddanie budynku 3 kwartał 2024 r. 

Możliwość dostosowania/podziału powierzchni najmu do potrzeb Najemcy.

Budynek zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie sklepu sieci Leroy Merlin oraz sklepu sieci JYSK , Pizzerii 105, Sieciowej Stacji Paliw, RTV EURO AGD , Nowoczesna myjni w Polsce. 

Położony jest w największym w Sieradzu i regionie terenie handlowym o łącznej powierzchni 14.000m2 który to, mając na uwadze zainteresowanie potencjalnych sieci handlowo-usługowych docelowo zwiększy swój obszar do powierzchni ok. 18.000 m2 i przyjmie nazwę PolmosPark.

Obecnie trwają prace projektowe nowego budynku (Róg Sienkiewicza/Rondo) Termin oddania do użytkowania 4 kwartał 2024r. w którym znajdzie się m.in sieć drogeryjna, największy w regionie sieciowy fitness, dyskont niespożywczy itp.

Mając na uwadze potencjał wskazanej wyżej nieruchomości jest to w obecnym momencie najbardziej atrakcyjny teren w Sieradzu i regionie pod działalność handlowo-biurowo - usługową.

Kontakt:
e-mail:
prezes@agrojumal.com.pl
nieruchomosci@agrojumal.com.pl
tel. 601 869 352
tel. 503 878 201

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 31.03.2023, 07:58, zakończenie: 12.07.2023, 15:02

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


Jumal

 601 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)