Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stałaHandel, sprzedaż i obsługa klienta). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Poszukujemy pracownika na pełny etat - doradca

Oferta wycofana (nieaktualna)!

Poszukujemy do pracy, pełny etat, stacjonarnie: doradca klienta/handlowiec

Zadania: pozyskiwanie nowych klientów, obsługa klientów w biurze i terenie; inne zadania biurowe i zlecone przez przełożonego.

Oczekujemy:

• wykształcenie średnie lub wyższe
• uśmiech, poczucie humoru, komunikatywność, samodzielność, umiejętność  pracy w zespole,
  kreatywność
• znajomość Pakietu MS Office
• czynne prawo jazdy

Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, ale nie wymagane :)

Po okresie próbnym oferujemy:

  •  zgrany zespół
  •  umowę o pracę
  •  szkolenie

CV z klauzulą o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko doradca klienta/handlowiec w Agencji PUNKT zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) prosimy przesyłać na adres: biuro@punktag.com

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, dziękujemy za przysyłanie ofert tylko zgodnie z naszymi wymaganiami.

Rozpoczęcie: 14.03.2023, 15:34, zakończenie: 22.02.2024 15:06

agencja_punkt

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)