Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Telefony i KomputeryPozostałe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Smartwatch Huawei Watch 3 Pro Elite LTE

Oferta wygasła!

Cena: 1 170 zł / sztukę

WITAMY SERDECZNIE.

Do sprzedania oferujemy BARDZO ZADBANY smartwatch Huawei Watch 3 PRO ELITE LTE.


Zegarek z minimalnymi śladami normlanego użytkowania, których trzeba poszukać. Szkiełko, koperta, bransoleta i ładowarka bardzo zadbane. Lekko wytarty pasek od wewnętrznej strony (niewidoczne kiedy jest na ręce).

POLECAMY TEN MODEL ZE WZGLĘDU NA PREZENCJĘ, MOŻLIWOŚCI W STOSUNKU DO CENY ORAZ DŁUGI CZAS PRACY NA BATERII (do 5 dni w normalnym trybie i aż do 20 dni w trybie ultra baterii).

ZEGAREK POCHODZI Z POLSKIEJ DYSTRYBUCJI. WG NR SERYJNEGO NA GWARANCJI PRODUCENTA DO 28 LISTOPADA 2023 ROKU - NIE POSIADAMY PIERWOTNEGO DOWODU ZAKUPU - WG. INFOLINII NIE JEST WYMAGANY.

Sprzedajemy w komplecie z oryginalną ładowarką, bransoletą z dodatkowymi ogniwami, paskiem silikonowym, papierkami i pudełkiem.


UDZIELAMY 14 D N I G W A R A N C J I R O Z R U C H O W E J .

WYSTAWIAMY P A R A G O N LUB F A K T U R Ę V A T M A R Ż A .
 

KONTAKT: 514 389 339

W OFERCIE POSIADAMY INNE ZEGARKI HUAWEI. SPRAWDŹ NASZE POZOSTAŁE OGŁOSZENIA.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 04.03.2023, 12:47, zakończenie: 14.09.2023, 10:58

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


SafeUTech

 514 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (cały powiat)